Obsah

Uzavření ZŠ

Typ: ostatní
Informace

Vážení rodiče, vzhledem k uzavření základní školy, posílám informace a dalších dnech. Od zítra je škola pro žáky uzavřena, stejně tak družina, jídelna vaří pro MŠ a tudíž, kdo máte zájem o oběd, objednejte si jej u vedoucí školní jídelny. Výdej bude probíhat od 12- 12:30 hodin.
Žáci dostali od třídních učitelů úkoly na zítřek, někteří i více do konce týdne. Zítra dopoledne rozešleme přes aplikaci Bakaláři přístupové údaje pro Office 365 pro každého žáka. Po zaregistrování se s žáky pokusíme ve čtvrtek spojit přes TEAMS, přesné časy vám napíši zítra, stejně tak přesný postup instalace do vašeho pc nebo mobilu. Věřte, že je to velmi snadné. 
Distanční vyučování je povinné, neúčast musí být řádně omluvena třídnímu učiteli. Kromě účasti na online vyučování, které začne v pátek, budou žáci plnit i zadané samostatné práce.
V případě, že se vyskytnou technické potíže, volejte nové mobilní číslo naší školy: 773650681 nebo kontaktujte přímo třídního učitele. Děkuji za spolupráci a pochopení a přeji hezký zbytek dne. J. Vaňková. 


Vytvořeno: 13. 10. 2020
Poslední aktualizace: 13. 10. 2020 15:35
Autor: