Obsah

Otevření škol po vánočních prázdninách

Typ: ostatní | náš tip
Informace k znovuotevření škol pro žáky 1., 2. a 5. ročníku
Informace k otevření školy od 4.1.2021. Dle vládního nařízení se do škol vrátí k prezenční výuce 1. a 2. ročníky a v případě malotřídních škol s nimi ročníky spojené. Tudíž se naše škola v pondělí otevře pro žáky 1., 2. a 5. ročníku, který je spojený s druhým ročníkem. Pro 3. a 4. ročník bude platit distanční výuka. Ve škole je nařízeno nošení roušek během celého pobytu v budově, proto dejte dětem více roušek. Jídelna bude také v provozu, žáci 1., 2. a 5. ročníku mají automaticky přihlášené obědy, pokud někdo chtít oběd nebude, odhlaste si jej u vedoucí školní jídelny. Družina bude upravena dle hygienických pravidel tak, aby nedocházelo k míchání skupin.


Vytvořeno: 31. 12. 2020
Poslední aktualizace: 31. 12. 2020 09:37
Autor: